Клей «Титан-13»

Клей «Титан-13» призначений для стикування (склеювання) гумово-тканинних конвейєрних стрічок, а також склеювання гум, гумово-тканинних матеріалів та кріплення їх до інших поверхонь методом «холодної» вулканізації. Стикове з’єднання забезпечує працездатність конвейєрної стрічки, що транспортує вантаж із температурою до 200°С.

Клей Титан -13 (черного цвета)
Клей Титан 13

Клей двокомпонентний:

  • Основний компонент – чорна в’язка рідина;
  • Затверджувач – олігоізоціанат-13

Підготовка до склеювання

Поверхня: ретельно зашорхати, знежирити та висушити.

Клейова композиція: компоненти змішуються перед вживанням у кількості, необхідної для роботи протягом 1,5-2 годин. Співвідношення компонентів при змішуванні: клею 100г + затверджувач 7г (±1г).

Нанесення клею: на поверхні, що склеюються послідовно, тонким шаром нанести клейову композицію пензлем (шпателем).

Сушка: сушка першого шару на обох поверхнях, що склеюються, триває 40-60 хвилин (визначається умовами навколишнього середовища). Після повного висушування першого шару, наносять другий шар композиції. Сушіння здійснюється протягом 15-30 хвилин.

Оптимальні умови роботи: температура +20 ° С, вологість — 60-80%.

Склеювання поверхонь: поверхні, що склеюються, приводять в контакт і ретельно прикочують спеціальним пристроєм або простукують гумовим молотком. Через 12-24 годин стикове з’єднання готове до експлуатації.

Для більш ефективного використання властивостей клею «Титан-13», рекомендується перед проведенням роботи зі стикування визначити оптимальний час сушіння шарів клею для цих умов. З цією метою із залишків конвейєрної стрічки, що залишаються після оброблення стику, готують зразки «супутники»-смужки завширшки до 3 см. Потім імітують процес склеювання, наводячи їх у контакт через різні проміжки часу. Після приведення поверхні в контакт (наприклад через 10,20,30 хвилин сушіння другого шару) зразки розривають руками і визначають час сушіння другого шару, при якому зусилля для руйнування максимальне.

УВАГА: Зберігати клей «Титан-13» у сухому приміщенні з температурою повітря не нижче 15 °С. У разі переохолодження клею (температура клею менше 15 ° С) його необхідно витримати при кімнатній температурі не менше трьох діб або, як виняток, на водяній бані, нагрітій до 60 ° С до досягнення ним повної однорідності та температури не нижче 15 ° С

Перед застосуванням або розфасовкою та при введенні затверджувача, клей «Титан-13» ретельно перемішати лопаткою на всю глибину ємності (протягом 5 хвилин).

Якщо у вас залишилися питання або ви готові зробити замовлення, зв’яжіться з нами.

Завжди раді співпраці!

Комментарии к разделу “Клей «Титан-13»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.