Клей РС , СК (білого кольору)

Клей РС, СК (білого кольору) призначений для стикування (склейування) гумово-тканинних конвеєрних стрічок , а також склеювання гум, гумово-тканинних матеріалів та кріплення їх до інших поверхонь методом «холодної» вулканізації. Стикове з’єднання забезпечує працездатність конвейєрної стрічки, що транспортує вантаж із температурою до 200°С.

Клей РС, Клей СК, отвердитель
Клей РС, СК (белого цвета)

Клей двокомпонентний:

  • Основний компонент — світла в’язка рідина;
  • Затверджувач – олігоізоціанат-13

Підготовка до склеювання

Поверхня: ретельно зашорстувати, знежирити та висушити.

Клейова композиція: компоненти змішуються перед вживанням у кількості, необхідної для роботи протягом 1,5-2 годин. Співвідношення компонентів при змішуванні: клею 100г + затверджувач 7г (±1г).

 

Нанесення клею: на поверхні, що склеюються, послідовно, тонким шаром нанести клейову композицію пензлем (шпателем).

Сушка: сушка першого шару на обох поверхнях, що склеюються, триває 40-60 хвилин (визначається умовами навколишнього середовища). Після повного висушування першого шару, наносять другий шар композиції. Сушіння здійснюється протягом 15-30 хвилин.

Оптимальні умови роботи: температура +20 ° С, вологість — 60-80%.

 

Склеювання поверхонь: поверхні, що склеюються, приводять в контакт і ретельно прикочують спеціальним пристроєм або простукують гумовим молотком. Через 12-24 години стикове з’єднання готове до експлуатації.

Для більш ефективного використання властивостей клею «РС», «СК» рекомендується перед проведенням роботи зі стикування визначити оптимальний час сушіння шарів клею для цих умов. З цією метою із залишків конвейєрної стрічки, що залишаються після оброблення стику, готують зразки «супутники»-смужки завширшки до 3 см. Потім імітують процес склеювання, наводячи їх у контакт через різні проміжки часу. Після приведення поверхні контакт (наприклад через 10,20,30 хвилин сушіння другого шару) зразки розривають руками і визначають час сушіння другого шару, при якому зусилля для руйнування максимально.

УВАГА: Зберігати клей «РС», «СК» у сухому приміщенні з температурою повітря не нижче 15 °С. У разі переохолодження клею (температура клею менше 15 ° С) його необхідно витримати при кімнатній температурі не менше трьох діб або, як виняток, на водяній бані, нагрітій до 60 ° С до досягнення ним повної однорідності та температури не нижче 15 ° С

Перед застосуванням або розфасовкою та при введенні затверджувача, клей «РС» «СК» ретельно перемішати лопаткою на всю глибину ємності (протягом 5 хвилин).

Для замовлення зв’яжіться с нами лбудь яким зручним для вас способом.

Завжди раді співпраці!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.