Клей 88

Клей 88 універсальний водостійкий є розчином поліхлоропренових каучуків, синтетичних смол і підсилювачів клейкості в суміші етилацетату і бензину-розчинника.

За своїм складом клей 88 являє собою суміш фенолформальдегідної смоли, хлорпренового каучуку, нефрасу та етилацетату. Це однорідна в’язка маса, колір якої може бути різним: від сірувато-зеленого до бежевого. Іноді спостерігається випадання осаду. У таких випадках засіб потрібно ретельно перемішати.

Може бути використаний для склеювання більшості матеріалів: гуми, кераміки, дерева, тканин та полімерних матеріалів у будь-яких поєднаннях між собою. Особливо добре себе зарекомендував для приклеювання вулканізованих гум, шкіри та щільних тканин до металів, їх сплавів, скла, бетону та інших матеріалів.

 

клей

Різновид:

  • Клей 88-СА
  • Клей 88-НП
  • Клей 88-М
Клей 88-СА має наступні характеристики:

показник міцності на розрив вище 11 кгс/см кВ;

витрата сировини 300 г/м.

Цей вид зарекомендував себе як якісний засіб, здатний забезпечити довговічне з’єднання для таких будівельних матеріалів як металеві поверхні, поролон та багато інших матеріалів.

Клей 88-НП має такі характеристики:

показник міцності на розрив вище 13 кгс/см кВ;

підвищений рівень стійкості до впливу прісної та солоної води.

Цей вид має досить широку сферу застосування. Наприклад, його використовують при склеюванні пластикових покриттів при будівництві автомобілів, а також у промисловому та приватному будівництві, коли потрібно здійснити склеювання гуми з поверхнею з металу, скла, бетону, натуральної шкіри тощо.

Клей 88-М має такі характеристики:

показник міцності на розрив вище 15 кгс/см кВ;

стійкість до перепаду температурного режиму від -40 до +70°С.

Даний вид є аналогом 88-СА і 88-НП, проте суттєво перевершив їх за рівнем міцності та водостійкості. В основному застосовується в будівництві для склеювання гуми з металом, склом, бетоном, натуральною шкірою, деревиною тощо. Також активно виткористовується в процесі ремонту автомобілів і мотоциклів

Особливості застосування:

Перед застосуванням ретельно перемішати. Поверхню зачистити наждачним папером та знежирити. Нанести тонкий шар клею, витримати 5-20 хв і щільно притиснути з максимальним зусиллям. Початкова міцність досягається через 10 хв після склеювання, експлуатаційна — через 24 год при температурі +20 °С.

 

Фасування відбувається у банки 2,6л. та барабани 50 л.

Комментарии к разделу “Клей 88

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.